ВРЕМЯ Олександр Деомидович (25.12.1972-16.05.2024)

Дата: 16.05.2024 11:37

Фото без опису ВРЕМЯ ОЛЕКСАНДР ДЕОМИДОВИЧ народився 25 грудня 1972 року в селі  Мерешени Котовського району (Молдова), у багатодітній родині.

В 1979 році пішов до першого класу Мерешенівської ЗОШ, Молдова де навчався до 8 класу.

В 1990 році переїхав в село Рябоконево, Первомайського району,  Миколаївської області.

В 1991 році Арбузинським РВК  був призваний для  проходження військової служби.

Після проходження військової служби  повернувся  до села Рябоконеве та  працював у КСП « Світанок» різноробочим, довгий час проживав сам.

Останні два роки проживав із співмешканкою Петренко  Ольгою  Іванівною.

У лютому 2024 році був призваний до лав Збройних Сил України.

Загинув 16 травня 2024 року. Похований на місцевому кладовищі в селі Рябоконеве.