Психологічна допомога волонтера пробації

Дата: 07.06.2024 10:10

Фото без опису 7 червня в приміщенні Первомайського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях волонтером пробації  Наталією Ковальчук проведено ряд психодіагностичних технік, з метою визначення психофізичного стану, рівня стресостійкості та  ступеню активності клієнта пробації.

В роботі з клієнтами пробації застосування проєктивних методик дає можливість визначити напрямок подальшої роботи.  Тест Люшера  – проєктивна методика дослідження особистості, заснована на припущенні про те, що вибір кольору відображає нерідко спрямованість випробуваного на певну діяльність, настрій, функційний стан і найстійкіші риси особистості.

Даний захід проведений відповідно до плану роботи з клієнтом пробації,

який був складений на підставі проведеної Оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, з використанням підсистеми "КАСАНДРА" Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.Фото без опису

За результатами проведеної роботи визначено проблематичні питання, підтверджена необхідність отримання психологічної допомоги,  надані рекомендації.

Євгеній Пономаренко

фахівець І категорії Первомайського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях