«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: на Баштанщині відбувся останній районний етап змагань з черліденгу

Дата: 01.05.2024 11:51

Фото без описуУ Новобузькій громаді відбувся III районний етап масштабного загальнонаціонального спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу. Його провели під гаслом «Разом переможемо».

Тривалий час учасники готувалися до цього заходу, викладаючи весь свій талант і енергію. Три команди юних черлідерок змагалися за звання найкращих, представляючи свої школи та громади.

За результатами змагань найкращими стали учениці Новобузького ліцею № 7 Новобузької міської ради, II місце зайняли спортсменки Ганнівської гімназії Софіївської громади, III місце – команда Володимирівського ліцею Володимирівської громади.

Всі учасники отримали заслужені грамоти та медалі за активну участь та талановитість у виконанні складних елементів черліденгу.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів на обласному етапі змагань!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion