Платформа допомоги врятованим: Як перестати себе звинувачувати

Дата: 29.04.2024 08:48

Фото без описуПлатформа допомоги врятованим — єдиний онлайн-майданчик для українців, постраждалих внаслідок війни.

На платформі є корисні матеріали для осіб, що постраждали від війни, їх близьких та рідних. Інформація містить корисні поради для того, щоб впоратися з травмою чи пережити трагічні події, відновитися та підтримати один одного.

Тут ви можете ознайомитися з порадами психологів Центру допомоги врятованим як зберігати контроль над своїми думками, щоб вони не переросли в перманентне звинувачення себе.

Посилання на Платформу допомоги: https://www.help-platform.in.ua/

Інформаційну кампанію щодо роботи Платформи допомоги врятованим розроблено Службою Віце-прем'єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та спільно з проєктом USAID «Трансформація комунікацій».

#help_platform