Дата: 25.03.2024 11:32

Фото без опису   ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиць на території Благодатненської територіальної громади

1. Найменування організатора громадського обговорення: Благодатненська сільська  рада
  2. Ініціатор: виконавчий комітет сільської ради
  3. Найменування вулиці, що пропонуються для перейменування:  с. Воєводське - 1-го Травня, Дружби народів, Жовтнева; с.Садове -14 героїв Соціалістичної праці
  4. Тривалість проведення громадського обговорення: з 22.03.2024 року по 23.04.2024 рік.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення щодо назви вулиці  подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Громадське обговорення здійснюватиметься у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топоніміїв» Положення «Про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів, та інших об’єктів на території  Благодатненської сільської  ради».