Щодо протидії поширення неякісних препаратів

Дата: 01.03.2024 15:47

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.10.2022 з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:

Назва регуляторного органу, що надіслала термінове повідомлення

Назва препарату

Виробник/ Заявник

Неякісний або фальсифікований

1.

Austrian Federal Office for Safety in Health Care (BASG)

Semintra 4 mg/ml (Telmisartan), серія F56910, EXP: 30-Sep-2026.

Boehringer Ingelheim Promeco S.A. de C.V., Mexico.

Ветеринарний препарат (виявлені відхилення від зазначених значень щодо зовнішнього вигляду та значення рН).

2.

Агенство з лікарських засобів та контролю за наркотиками Іспанії (AEMPS)

Semintra 4 mg/ml (Telmisartan), серія F56158, EXP: 30-Sept 2026.

Boehringer ingelheim vetmedica gmbh

Про факти виявлення неякісних препаратів в обігу, просимо негайно інформувати  Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на e-mail: veterinar-vet@ukr.net, або  prv_dpss@dpssmk.gov.ua

Скачать додаток