Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. У Благодатненській громаді відбулися змагання з волейболу серед юнаків

Дата: 22.02.2024 14:13

Фото без описуУ Благодатненській громаді відбулися змагання з волейболу серед юнаків у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Участь у цьому заході взяли команди Благодатненського, Семенівського та Садівського ліцеїв.

Відкриваючи змагання до присутніх з вітальним словом звернувся голова громади Володимир Неграй, який побажав юним гравцям успіху, впевненості у своїх силах, гарного настрою та наголосив про безпеку під час повітряної тривоги.

У дружній обстановці та запеклій боротьбі право представляти громаду у районному етапі змагань здобула команда Благодатненського ліцею.

Всі учасники були нагороджені медалями та дипломами, а команда переможець – кубком. Бажаємо гравцям успішної гри у районному етапі змагань!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion