20 лютого День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 09:48

Фото без опису

Щорічно, 20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день вшановують подвиг громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Тодішні події увійшли в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави.

Пам’ятаймо тих, хто поклали свої життя за Україну і наше майбутнє.

Герої не вмирають!🇺🇦