Увага! Вакантна посада начальника  відділу господарського забезпечення  Благодатненської  сільської ради

Дата: 01.02.2024 10:51

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», виконавчий комітет Благодатненської сільської  ради оголошує про наявність вакантної посади начальника  відділу господарського забезпечення  Благодатненської  сільської ради – 1 (одна) штатна одиниця.

ОПИС ВАКАНСІЇ

Назва та категорія посади:

Начальник  відділу господарського забезпечення  Благодатненської сільської ради. Посаду віднесено до шостої категорії посад в органах місцевого самоврядування

Посадові  обов’язки:

-  2.1. Здійснює  керівництво  роботою  з  господарського обслуговування підприємства та    його підрозділів.
2.2. Забезпечує збереження господарського інвентарю, його відновлення та поповнення, а також додержання чистоти у приміщеннях та на прилеглій території.
2.3. Стежить за станом приміщень та вживає заходів щодо своєчасного їх ремонту.
2.4. Забезпечує працівників канцелярським приладдям та предметами господарського вжитку.
2.5. Керує роботою підпорядкованого обслуговуючого персоналу.
2.6. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.
2.7. Дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.
2.8. Виконує розпорядження та окремі доручення сільського голови     .
2.9. Виконує функції та обов’язки, передбачені  законом  з питань цивільного захисту та пожежної безпеки  сільської ради.

Умови оплати праці

Посадовий оклад -  6900,00 грн. ,  надбавка за вислугу років,

доплата за ранг посадової особи місцевого самоврядування

(державного службовця), за наявності достатнього фонду оплати

праці – надбавка, премія.

Інформація про призначення на посаду

Сільський голова після ознайомлення з наданою інформацією та документами  проводить співбесіду з претендентами, для добору кандидатів для призначення на вакантну посаду начальника відділу господарського забезпечення   Благодатненської сільської ради.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду начальника відділу господарського забезпечення  Благодатненської сільської ради, на яку була  призначена особа відповідно до абзацу першого частини п'ятої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (без проведення конкурсу), виникне обов'язковість оголошення та проведення  конкурсу на дану посаду у визначеному законодавством порядку.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра  ,  вільне володіння державною мовою,  комп’ютером ,  досвід роботи  бажано за відповідним напрямком.

Перелік документів, необхідних для участі в  співбесіді

- документ, що підтверджує наявність громадянства України;

- копію документ про освіту;

- копію трудової книжки;

- резюме довільної форми

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, архівні довідки тощо).

Приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у співбесіді, протягом 5 календарних днів з дня публікації оголошення , з 1 лютого по  5 лютого 2024 року   включно за адресою: вул.  Ювілейна,16,   5  лютого 2024   року  до  16.00  год.

Вимоги до професійної компетентності

Вимога:                    Компоненти вимоги

Необхідні особистісні якості :

Комунікабельність, повага до інших, уважність і спостережливість

Необхідні ділові якості:

Діалогове спілкування, стресостійкість, вміння працювати в

команді, вміння ефективної координації з іншими, вміння надавати

зворотній зв'язок.

Уміння працювати з комп'ютером:

Вільне володіння комп’ютерною , офісною технікою та   комп’ютерними  спеціалізованими  програмами.

Професійні знання:

Знання чинного законодавства України у сфері   господарського обслуговування підприємств та організацій, основи трудового, цивільного та господарського законодавства.

Вимога:     Компоненти вимоги

Знання законодавства :

Закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про

службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання

корупції», «Цивільний кодекс України» , «Кодекс законів про працю України»

Місце, дата та час початку   проведення співбесіди:  с. Благодатне, вул..Ювілейна,16 , Первомайського району Миколаївської області, зал засідань. Дата та час проведення

співбесіди буде додатково повідомлено.

Прізвище, ім'я та по батькові,

телефон особи, яка надає додаткову інформацію з питань

вакантної посади:

Спасено Лідія Геннадіївна , секретар сільської ради    тел.0978008211