«Ми готові до змагань!»: Михайло Ніколаєв про участь миколаївських команд у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч

Дата: 18.01.2024 09:08

Фото без опису250 учнівських команд Миколаївщини вже долучилися до наймасштабніших змагань країни серед школярів. Про це сьогодні, 17 січня, на брифінгу повідомив начальник управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації Михайло Ніколаєв.

«Миколаївська область, як і всі інші регіони України долучилися до проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Вже на сьогодні зареєстровані понад 250 команд з усіх видів спорту, які представлені у змаганнях. Втім реєстрація ще триває до 1 лютого. Я думаю буде більше команд. Амбасадорів ми вибрали, вони працюють вже. А ми готуємося до проведення регіональних змагань між шкільними лігами між закладами загальної освіти», – зазначив Михайло Ніколаєв.

Нагадаємо, що команди, які братимуть участь у проєкті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» змагатимуться в обраному із п‘яти видів спорту (черліденг, футзал, баскетбол, спортивне орієнтування, волейбол) та на п‘яти різних рівнях (шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський етап).

Зареєструвати свою команду можна за цим посиланням https://scl.gov.ua/

Дедлайн подачі заявок - 1 лютого 2024 року!

Формуємо національну патріотичну свідомість через спорт! «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl