Потрібні тут» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії відкриває конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT у Миколаївській області

Дата: 17.01.2024 13:38

Ця програма створена для підлітків та молоді. Усе, що потрібно для участі, — це команда та розуміння проблеми, яку ви хочете вирішити. Програма UPSHIFT надає можливість створити власні інноваційні проєкти, отримати ресурси на їх впровадження та стати змінотворцем чи змінотворчинею.

Програма UPSHIFT триває до 4-х місяців і має наступні етапи:

 подання заявок командами;

 розгляд заявок та визначення команд, які будуть запрошені на онлайнзустрічі;

 проведення онлайн-зустрічей та визначення команд, які візьмуть участь у буткемпі (спеціальному тренінгу UPSHIFT, створеному за методологією Human Centered Design (людино орієнтований дизайн);

 3-х годинна онлайн-зустріч, під час якої команди знайомляться з програмою UPSHIFT, з менторами/менторками та проходять фазу натхнення/дослідження;

 участь десяти команд у буткемпі в режимі офлайн протягом 4-х днів, розробка концепції проєктів та їх презентація експертам;

 протягом 10 днів, після презентації концепцій на буткемпі, команди допрацьовують проєкти та формують бюджети для їх реалізації;

 після затвердження бюджету кожна команда приступає до реалізації свого проєкту (12 тижнів від дати закінчення буткемпу).

Що потрібно для участі у відборі?

 сформувати команду з 3-5 учасників/учасниць віком від 14 до 24 років;

 визначити контактну особу, яка буде вести комунікацію від імені команди;

 визначити та описати в анкеті проблему, яку б команда хотіла вирішити.

Мати готове рішення або проєкт не потрібно. Зосередитися потрібно саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які необхідно подолати. У процесі роботи в UPSHIFT можливо знайти інноваційне рішення для цієї проблеми.

Заповнити анкету для участі у 3-ій хвилі потрібно не пізніше 22 січня 2024 року, 23:59.

Дати третьої хвилі:

Буткемп: 8-11 лютого 2023 року (офлайн, м. Миколаїв).

Усі витрати для участі у буткемпі покриваються коштом організаторів.

Посилання для реєстрації команд https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/keAk7ylo Всього планується організувати 5 хвиль протягом року.

Детальніше про UPSHIFT https://upshiftukraine.org/ Інформуємо вас, що посилання на реєстрацію дійсне на всі 5 хвиль проєкту в Миколаївській області.

В березні та квітні відбудуться четверта та п’ята хвилі.