Крючков Максим Анатолійович (05.02.2005 - 18.11.2023)

Дата: 16.01.2024 10:45

Фото без опису Крючков Максим Анатолійович 05.02.2005 року народження,   який    проживав за адресою с.Воєводське, вул..Яблунева буд.69, Первомайського району , Миколаївської області, народився та виріс у с.Воєводське, навчався у Воєводській ЗОШ, після закінчення школи Максим почав навчатись в м.Миколаїв. Після закінчення навчання пішов працювати в СТОВ «Промінь»   там він себе зарекомендував як відповідальним та працьовитим юнаком. Максим був завжди усміхненим, веселим і добрим, завжди прийде на допомогу. Коли йому виповнилося 18 років він вже знав, що хоче захищати свою Батьківщину,  підписав контракт і пішов служити в 5 –ту Окрему штурмову Київську бригаду.  Загинув при виконанні бойового завдання 18.11.2023 року,  поблизу села Кліщіївка Донецької області.

Без сина залишилась мати, без брата залишилась сестра.

Фото без описуФото без опису