Кримський Андрій Анатолійович (15.12.1998 - 06.12.2022)

Дата: 06.12.2022 10:42

Фото без опису   Кримський Андрій Анатолійович

15.12.1998  року  народження,  який  проживав   за  адресою    село  Воєводське ,   Первомайський    район,    Миколаївська   область,      вул.  Шкільна,           буд. 66 Народився та  виріс  в  с. Воєводське.  Освіта    базова  загально середня.  У  2015   році  закінчив  комунальний        заклад « Воєводської  загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів  Благодатненської   сільської   ради. Після закінчення навчання виїхав до м.Києва та почав працювати.  В грудні 2022 року був зарахований до - ІІІ  Аеромобільного батальйону, « В/Ч  А4350 ». Призваний до військової служби по загальній мобілізації 26.02.2022 року, Білоцерківським РТЦК та СП в Київській області . Він дуже відповідальний та відданий був завжди в своїй роботі.   У 2022 році одружився,  має не повнолітню дитину, без чоловіка залишилась дружина, без батька  залишилась донька, без сина залишились мати і  батько. За час   проживання   на    території   села  Воєводське,  Андрій   був  завжди  до  всіх  добрий, ввічливий, позитивний  та  надійний.