Дегтяр Сергій Іванович (13.09.1979 - 09.10.2023)

Дата: 09.10.2023 10:29

Фото без опису                           Дегтяр Сергій Іванович

народився 13 вересня 1979 року в смт Арбузинка. У 7 років пішов до школи. Після закінчення 9 класів навчався в Арбузинському СПТУ на  машиніста широкого профілю.

Був призваний на службу , після повернення додому працював в селі Семенівка в колгоспі .У  28 років одружився і став  їздити на заробіки.

Коли почалася  повномаштабна війна Сергій допомагав мамі, тому що молодший брат служив в ЗСУ. У січні 2023 року  був призваний на службу в ЗСУ. Спочатку навчався за кордоном, потім  в Україні.

Загинув 9 жовтня 2023 року при виїзді з міста Часів  Яр, Бахмутського району. В нього залишилися мама, дружина та брат.

Фото без опису (Фото загиблого розміщено на Алей пам'яті в селі Семенівка)