Щодо протидії поширення неякісних препаратів

Дата: 29.12.2023 13:32

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копії повідомлень, отриманих  від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:

Назва регуляторного органу, що надіслала термінове повідомлення

Країна/ виробник/

заявник

Number/

дата

Назва препарату

Неякісний або фальсифікований

1.

Федеральна комісія із захисту від санітарних ризиків, Комісія з доказів та управління ризиками (COFEPRIS)

Мексика

42/2023

Препарат маркується як дієтична добавка:

LIPOVON

capsules, dietary supplements

Неякісний (аналіз, виявив наявність сибутраміну, речовини, забороненої з 2010 року; з іншого боку, Hoodia Gordonii i Garcinia cambogia не були дозволені Cofepris для використання в рецептурі дієтичних добавок)

2.

Food and Drug Administration

Kuka Flex Fotte, Reumo Flex (caplets), and Artri King (tablets), всі серії

Неякісна дієтична добавка (містить незаявлений АФІ – диклофенак (Dietary

supplements)

3.

BULGARIAN FOOD SAFETY AGENCY

SEVEREN VETERINAR EN DILAR-SVD Republic — of

Bulgaria/ NGP

Pharm EOOD

BG/I/02/23

OXYTETRACYCLIN hydrochloride-NGP 22/1,020 g comprettae spumescentes, серії 22-010123

Ветеринарний препарат (Veterinary Medicinal Products)

4.

Food and Drug Administration

RES 93394

Dr. Ergin's SugarMD, Advanced glucose support/ серія 22165-003

Неякісна дієтична добавка (містить незаявлений АФІ –глібурид і метформін / Dietary Supplement

5.

Іспанське агентство з лікарських засобів і товарів медичного призначення (AEMPS)

B.BRAUN

VETCARE

VDC 3/2023

Ветеринарний

препарат: FISIOVET  solucién para perfusién (ІNN or Generic Name: Sodium chloride

6.

Регіональна рада Дармштадта

(rpda.hessen.d)

B. Braun Melsunge

n AG, Germany

DE_H

E_04/

ІІ/

2023/

Ветеринарний

препарат: Sodium Chloride 0.9 g/100 ml B. Braun Vet Care solution for infusion for cattle, horse, sheep, goat, pig, dog and cat

7.

Іспанське агентство з лікарських засобів та товарів медичного призначення (AEMPS)

CZ Vaccines S.A.U. La Relva s/n Porriño (Pontevedra)

Quality Defect Alert VDC 1/2022

Ветеринарний

препарат: MILOXAN, серій L496957, В87447 у Е42127 (50ml) та Е43535, Е43536, L498023, E03412 у L498020  (250ml)

неякісний

Про факти виявлення неякісних препаратів в обігу, просимо негайно інформувати Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на e-mail: prv_dpss@dpssmk.gov.ua, veterinar-arb@ukr.net.