Снісаренко Олександр Олександрович (20.02.1983 р.- 13.10.2022 р.)

Дата: 13.10.2022 09:23

Фото без опису

Снісаренко Олександр Олександрович народився 20 лютого 1983 року в селі Воєводське , Арбузинського району,  Миколаївської області  в сімї  робітників.

Батьки Олександра працювали в радгоспі «Комсомолець».  Він мав старшого брата Андрія та молодшого Івана.

1989-1999 роках навчався у Воєводській загальноосвітній школі .

1999-2002 навчався в Мигійському державному аграрному технікумі за спеціальністю  «Організація виробництва» і здобув кваліфікацію менеджера.

2002-2003 роки проходив службу лавах Збройних сил України. Служив у місті Сімферополі «Гірський Спецназ», військова частина №3009.

2003-2007 роки працював замісником ВБРСВ в Арбузинському РВ Національної поліції України в Миколаївській області.

В 2008 році одружився, мав двох синів: Антона – 2009 року народження та Андрія – 2012 року народження.

2008-2022 роки працював у СТОВ «Промінь» в селі Воєводському  трактористом, звідки влітку 2022 року був  мобілізований до лав ЗСУ, зарахований до списків особового складу в/ч А 7093, молодшим  сержантом.

13 жовтня 2022 року під час виконання  бойового завдання  внаслідок військових  дій , що спіткали розвідгрупу в селі Дудчани, Бориславського району, Херсонської області,  Олександр загинув від осколкових поранень..

Похований в селі Воєводське на центральному цвинтарі.

Нагороди:

Указом Президента України №688/2023 за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної  цілісності України, самовіддане виконання військового обовязку, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Фото без описуФото без описуМогила загиблого героя на місцевому кладовищі в рідному селі Воєводське.