Кудар Сергій Олександрович (19.10.1995 р. - 04.09.2022 р.)

Дата: 04.09.2022 15:51

Кудар Сергій Олександрович,

народився 19 жовтня 1995 року в селі Воєводському, Арбузинського району, Миколаївської області, українець.

Батько - Кудар Олександр Олексійович, 1972 року народження, проживає в      с. Воєводському. Працює у СТОВ «Промінь» трактористом.

Мати - Кудар Лілія Іванівна, 1976 року народження, проживає у с. Воєводському. Працює кухарем у СТОВ «Промінь».

У 2002 році вступив до першого класу Воєводської загальноосвітньої школи І - III ступенів.

У 2013 році закінчив 11 класів, одержав атестат про середню освіту. У цьому ж році вступив до Арбузинського професійного аграрного ліцею за спеціальністю «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Після закінчення ліцею пішов працювати за спеціальністю до СТОВ «Промінь». Згодом змінив місце роботи. Працював за спеціальністю на будівництві у м. Київ.

У лавах Збройних сил України службу не проходив.

16 квітня 2022 році був призваний до Збройних сил України, у зв'язку з початком масштабної збройної агресії росії проти України. Проходив службу на півдні України, на Херсонщині.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 4 вересня 2022 рок під час ведення бойових дій в Херсонській області, в результаті авіаційного удару з боку противника.

Батьки втратили сина, дружина  люблячого чоловіка, а маленька донечка ніколи не побачить батька.

Похоронений на центральному цвинтарі  с. Воєводське, Первомайського району, Миколаївської області.

Нагороди: за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами», орден «За мужність» ІІІ ступеня присвоєний Кудару Сергію Олександровичу (посмертно).Фото без опису (Орден "За мужність" ІІІ ступеня)

Фото без опису(Вручення ордена батькам загиблого Кудара С.О.)

(Могила Кудара С.О на місцевому кладовищі в рідному селі Воєводське)Фото без опису

Фото з архіву: