Крючков Віталій Георгійович (12.03.1973 р. - 05.06.2022 р.)

Дата: 05.06.2022 15:16

Крючков Віталій Георгійович

народився 12 березня 1973 року в селі Воєводське Арбузинського  району Миколаївської області (Україна), в сім′ї працівників радгоспу.

У 1980 році пішов у перший клас Воєводської середньої школи. У 1988 році закінчив 8 клас цієї ж школи.

Після закінчення школи, у липні,  1988 року вступив до Южноукраїнського  середнього професійно-технічного училища №2 (зараз – Южноукраїнський професійний ліцей) на спеціальність  маляр- плиточник- штукатур.

Закінчив навчання в СПТУ в 1990 році і був призваний на військову службу.

Один рік відслужив в Підмосков’ї (Росія), в 1991 році перевівся на службу в Україну (місто Одеса).

Після закінчення строкової служби працював електриком в компанії «Укртелеком», м. Миколаїва. Одночасно навчався  заочно на спеціальність «електроенергетика»

Одружився 1999 року, в шлюбі є донька.

З 2020 року працював   на Южноукраїнській АЕС. Посада: черговий енергостанції.

Мобілізували  до лав Збройних сил України 9 березня 2022 року

Службу проходив на Ізюмському напрямку (Харківська область) у складі 3-ої  окремої танкової бригади. Звання  -  сержант-командир танку ІІІ танкового взводу, 9-ої танкової роти ІІІ-го танкового батальйону.

Загинув 5 червня 2022 року під час виконання бойового завдання біля м. Ізюм Харківської області.

Нагороди:

Указом Президента України №688/2023 за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної  цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, нагороджений орденом              «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).