ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.11.2023 10:08

Фото без опису  Шановні аграрії Благодатненської громади!
У цей нелегкий для України час, хочу щиро привітати Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

Ваш професіоналізм та наполегливість у вирішенні питань галузі, сприяє зміцненню та стабільному розвитку сільського господарства.
Всупереч усім труднощам сьогодення ви впевнено тримаєте другий фронт - продовольчої безпеки та економічної стабільності в країні. Здійснюєте вагомий внесок в підтримці Збройних Сил України та всім тим, хто стоїть на захисті нашої України.

Щиро хочу побажати усім сільським трудівникам гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому! Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення!

Ну і звичайно - міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку!

З нагоди професійного свята усіх аграріїв артисти художньої самодіяльності з клубних закладів громади приготували святкові привітання. Для перегляду переходьте за посиланням - http://surl.li/nfufj.

З повагою, голова Благодатненської ТГ
Володимир НЕГРАЙ