ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ

Дата: 21.11.2023 10:06

Фото без опису  Дорогі українці!

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме 21 листопада в 2004 та 2013 роках розпочалися знакові для сучасної України події – Помаранчева революція та Революція Гідності.

Цей день встановлено з метою збереження та донесення до наступних поколінь інформації про події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, національних інтересів та європейського вибору української держави.

Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були основоположниками Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цю боротьбу заплачено страшну ціну - своє життя віддали найкращі…Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

В цей день вшануймо Героїв Небесної Сотні та усіх воїнів, які віддали свої життя заради нашої свободи.

З повагою, голова Благодатненської ТГ

Володимир НЕГРАЙ