«Пропрацювали важливі питання, готуємо протокольні доручення», – Кім про проведення першого Конгресу місцевих влад на Миколаївщині

Дата: 20.09.2023 13:37

Фото без описуУ вівторок, 19 вересня, відбувся брифінг начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма та першого заступника голови Миколаївської обласної ради Антона Табунщика за підсумками проведення Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Миколаївської області.

Очільники області розповіли представникам місцевих та всеукраїнських медіа про проблемні питання, які були озвучені під час Конгресу. А саме, водопостачання міста та області, зокрема у районі, де не було його з 2003-го року, а також відновлення Жовтневого водосховища, як резервного джерела.

Детальніше у відео: https://youtu.be/2m1nLwwlPV0