Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безкоштовна.

Дата: 12.09.2023 11:18

Фото без опису  За вказаними номерами можна поспілкуватися з психологами, соціальними працівниками чи педагогами, і навіть юристами – обговорити ваш стан, поділитися тривогами або ж отримати консультацію з приводу порушення ваших прав.

☝🏻Усі консультації надаються анонімно та конфіденційно.

Лінія для дітей і молоді також має Telegram-канал (https://t.me/CHL116111) куди можна постукатися за порадою. Не зволікайте, якщо потрібна допомога. Вона поруч 📲

Створено у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська.

#тияк #психічнездоровя #mentalhealth #психотурбота