Приклад Миколаєва: Якими мають бути офіси для роботи з ветеранами

Дата: 07.09.2023 09:46
Кількість переглядів: 153

Фото без опису  Мінветеранів поступово нарощує темпи розвитку започаткованої кілька місяців тому пілотної ініціативи з розбудови інституту помічників ветерана – фахівців сервісних офісів у громадах, які допомагатимуть військовим після демобілізації повноцінно повернутися до цивільного життя. Вже позаду етап конкурсного відбору кандидатів на такі посади й наразі в розпалі процес навчання тих, хто зустрічатиме у форматі надання сервісного супроводу наших героїв у мирних містах та селах.

Днями завершили підготовку 23 перших в Україні помічники ветерана. Їх тритижневий вишкіл на основі шести опорних навчальних модулів тривав у Центрі ветеранського розвитку, що цього літа запрацював на базі Чорноморського національного університету ім. П. Могили в Миколаєві. Майбутні спеціалісти склали підсумкове тестування й отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати, що дозволяють виконувати делеговані їм функції у сервісних офісах регіону.

✅Один з таких осередків опіки та уваги до ветеранів незабаром розпочне роботу в Миколаєві. Він відкриється у відомому в Україні – завдяки сучасним програмам реабілітації учасників бойових дій та роботі з сім’ями полеглих Захисників – Миколаївському міському центрі підтримки ветеранів війни.

Директор Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни Віктор Мойсеєв розповів ІА «Укрінформ», як у Миколаєві допомагають нашим захисникам, які послуги для них будуть доступні незабаром, а також про завдання, які готується вирішувати установа.

Фото без опису  Фото без опису

Штат Центру – 20 фахівців. Тут працюють відділи соціальної адаптації, профорієнтації та відкриття власної справи, психологічної й фізичної адаптації. Скоро на повну силу запрацюють ветеранський хаб і Центр ветеранського розвитку. На всі згадані ініціативи отримано гарантії фінансової підтримки влади громади міста.

Віктор Мойсеєв зауважує, що Миколаївський регіон уже зараз готується до повернення десятків тисяч Захисників після демобілізації, і вирішує, в який саме спосіб долучити їх до відновлення регіону, як м’яко перевести з військової колії у мирне буття. Адже слід розуміти, з якими проблемами в голові, тілі, родині, з якими тривогами вони повернуться, бо цьому всьому громада й держава мають дати адекватну раду.

👉Також у міському центрі підтримки ветеранів війни планують відкрити єдине вікно для надання адмінпослуг ветеранам.

Детальніше з матеріалом можна ознайомитися на сайті ІА «УКРІНФОРМ»: https://www.ukrinform.ua/.../3757729-priklad-mikolaeva...


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь