Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не відчуваємо, наскільки стали емоційно виснаженими та вразливими.

Дата: 18.08.2023 08:18

Фото без описуМи довго не можемо заснути, а вранці – встати з ліжка.

Кожен різкий звук здається ракетою, постійно чуються сирени. А тіло перебуває в напрузі.

Вочевидь, нашому ментальному здоров'ю потрібні увага і турбота.

Заходь на https://howareu.com, де зібрані техніки самодопомоги та підтримки людей поруч (у відеоформатах, y PDF-Аптечці), онлайн- та офлайн-ресурси, щоб звертатися за допомогою до перевірених, контакти гарячих ліній - для дзвінків в Україні та за кордоном.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», створена за ініціативою першої леді Олена