Сьогодні, 28 липня, відзначається загальнонаціональне свято - День Української Державності.

Дата: 28.07.2023 09:13

Фото без опису Це свято було започатковане з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі встановлено День Української Державності.

Завдяки нашим предкам та багаторічним зусиллям поколінь, сьогодні ми можемо пишатися багатовіковою історією, культурним надбанням та непохитною волею до збереження нашої держави.

Шановна громадо, в цей день бажаю вам і вашим рідним спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним. Разом до Перемоги!

З повагою, голова Благодатненської ТГ

Володимир НЕГРАЙ