Привітання голови громади

Дата: 01.06.2023 11:09

Сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний День захисту дітей.

Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни й кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя, і водночас найбільш вразлива категорія під час війни.

Приходять діти у світ зовсім маленькими та безпомічними, тому наша найголовніша місія – захистити наших дітей і зберегти їхнє право на життя.

Ми маємо створити всі умови, щоб діти зростали добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей у мирній, вільній, незалежній Україні

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується вже сьогодні. Тож наполегливо опановуйте знання, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

На вашу долю випало багато переживань, але ми впевнено йдемо до Перемоги та робимо усе, аби вас захистити. Зі святом !

З повагою,

голова Благодатненської громади