Розуміння важливості мислення перед прийняттям складного рішення суб’єктом пробації

Дата: 30.03.2023 08:52
Кількість переглядів: 108

Волонтер пробації практичний психолог Наталія КОВАЛЬЧУК в приміщенні Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях провела із суб’єктом пробації захід психологічного характеру щодо розуміння важливості мислення перед прийняттям складного рішення.

Чи важко людині робити вибір? - Все залежить від того, який тип особистості і тип мислення у людини. Ми не машини, у нас є свої індивідуальні звички і вподобання, є емоції і бажання, і все це впливає на прийняття наших рішень, складає психологію прийняття рішень. Так, іноді приймати самостійні рішення – боязко. Іноді заважають емоції, іноді риси власного характеру. Людина з негативним мисленням вибирає з декількох неприємностей, і тому зазвичай вибір довгий і важкий. Людина з позитивним мисленням вибирає з декількох можливостей, тому такий вибір цікавий і радісний. В процесі прийняття рішень помилятися можна різноманітно і в будь-яку сторону. Хтось приймає рішення дуже швидко і необдумано, хто здавалося б найпростішу задачу відкладає в «довгий ящик». Хтось шукає тільки простих рішень, інший все ускладнює. Один спихає прийняття рішення на інших, другий бере на себе те, що цілком можна було б делегувати, тощо.

Метою зустрічі з суб’єктами пробації було донесення  важливості обдуманих рішень. Під час зустрічі окрім  обговорення та розбору етапів прийняття рішень використано психологічні прийоми на мотивацію, критичне мислення, уміння аналізувати свої сильні та слабкі сторони.

 

 

Євгеній Пономаренко

фахівець І категорії Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь