Новини для аграріїв: Міністерством аграрної політики та продовольства України буде реалізовано ініціативу з безоплатного надання аграріям насіння кукурудзи

Дата: 17.03.2023 08:33

Компанія  БАЙЄР  разом з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) започаткували партнерські стосунки у жовтні 2022 року з метою підтримки українських аграріїв і подолання глобальної продовольчої кризи. В рамках цього співробітництва та ініціативи ЗЕРНОUA від Програми USAID АГРО та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України буде реалізовано ініціативу з безоплатного надання аграріям насіння кукурудзи ( ДКС) бренду DEKALB  компанії БАЙЄР для забезпечення продовольчої безпеки України.

Ініціатива розрахована на агровиробників, які:

- не отримували підтримку за програмою “Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника”,

- мають у власності та/або в оренді від 5 до 500 га,

- розташовані в таких областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська,

- зареєстровані в Державному Аграрному Реєстрі.

Потенційні отримувачі допомоги зможуть ознайомитися з детальними умовами програми і подати заявку на отримання допомоги в особистому кабінеті Державного Аграрного Реєстру (ДАР) у розділі «Доступні програми». У разі схвалення поданої заявки, агровиробники зможуть отримати до 25 посівних одиниць насіння кукурудзи (ДКС) бренду DEKALB , які необхідно буде самостійно доставити з пунктів розподілення власним транспортом/коштом (агровиробники не матимуть можливість обирати конкретний гібрид). Реєстрація заявок розпочнеться 17 березня 2023 року.

Корисні матеріали:

•           Інструкція з реєстрації у ДАР

•           Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР