Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі ( водонапірні башти)

Дата: 09.03.2023 11:20
Кількість переглядів: 156

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:   Благодатненська сільська рада; 55325, Україна, Миколаївська обл., Первомайський район c.Благодатне, вул. Ювілейна,16; Код ЄДРПОУ - 04376668; категорія – орган місцевого самоврядування, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини (44212233-1  Водонапірні башти) Водонапірні башти для с. Любоіванівка та с. Воєводське Первомайського району Миколаївської області

  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-06-007914-a.
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.
  3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 861000,00 грн з ПДВ.
  4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення затверджено рішенням XX сесії 8 скликання  Благодатненської сільської ради.

      Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої    ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар, з урахуванням   положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі,  затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275.

  1. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів з особливостями.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь