Перший відділ Первомайського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує випускників шкіл до вступу у вищі військові навчальні заклади!

Дата: 09.03.2023 08:18

Вступна кампанія до військових навчальних закладів розпочалася з 1 січня і триватиме до 1 червня 2023 року.

Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

Для цього Вам необхідно зробити 10 кроків:

1. Обрати навчальний заклад, де Ви мріяти навчатися, та військову спеціальність.

2. Звернутися до  першого відділу Первомайського РТЦК та СП, де Вам нададуть інформацію щодо оформлення особової справи кандидата для вступу до військового навчального закладу, інформацію щодо переліку предметів, з яких необхідно зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.

3. Зареєструватися у Центрі оцінювання якості освіти для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, що відповідають умовам прийому до обраного навчального закладу.

4. Надати  до першого відділу Первомайського РТЦК та СП  документи, що необхідні для комплектування Вашої особової справи.

5. Успішно пройти іспити з ЗНО ( мінімальна кількість балів з кожного предмету – 100).

6. Пройти медичний огляд  в медичній установі з метою визначення Вашої придатності для вступу до військового навчального закладу.

7. Прибути до обраного навчального закладу.

8. Успішно пройти психологічне тестування.

9. Успішно здати залік з фізичної підготовленості (підтягування, біг на 100 м и на 3000 м).

10. Пройти заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

Якщо Ви успішно пройшли всі 10 кроків, вітаємо Вас! Ви – майбутній офіцер Збройних Сил України!

Переваги здобуття військової освіти:

1. Безкоштовне навчання.

2. Гарантоване працевлаштування до Збройних Сил України.

3. Грошове забезпечення від 20 100 грн.

4. Отримання житла за рахунок держави.

5. Речове забезпечення у відповідності до норм забезпечення.

6. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

7. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 % розмірі місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.

8. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

9. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

10. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

11. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга становить 25 років і більше, або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Вимоги до кандидатів:

• вік від 17 до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

• наявність повної загальної середньої освіти;

• придатність для проходження військової служби за висновками військово-лікарської комісії;

• наявність сертифікатів ЗНО від 100 балів.

Всі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів повинні звернутись до першого відділу Первомайського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: площа Центральна 1, смт. Арбузинка або за тел.: 3-17-60. та +380968722832

Також надаємо перелік вищих військових навчальних закладів МО України, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України та їх електронні адреси:

1. Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів; mail@asv.gov.uа, www.asv.gov.ua).

2. Військова академія (м.Одеса; www.vaodessa@org.ua, vaodessa@ukr.net)

3. Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua, info@ hups.mil.gov.ua)

4. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м.Київ, http://viti.edu.ua, viti@viti.edu.ua)

6. Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (http://web.kpi.kharkov.ua/militari ; n_ch_fvp@ukr.net)