У В А Г А ! ! ! Назву Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області змінено

Дата: 13.12.2022 10:28

Відповідно до наказу Державної установи «Центр пробації» №514/орд-22 від 19.08.2022 р. «Про реорганізацію філій Дежавної установи «Центр пробації» в областях» назву Первомайський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області перейменовано на Первомайський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях.

Євгеній Пономаренко

Інспектор Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях