ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Дата: 03.12.2022 12:58

Щороку, 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, адже люди з обмеженими можливостями кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя і мають усі права на повноцінні умови життя.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги та уваги.

Бажаю Вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. І нехай світ буде привітний, милосердний і великодушний до вас! Миру нам усім!

З нагоди пам'ятної дати, людям з обмеженими можливостями Благодатненської громади вручено продуктові набори.

З повагою, голова Благодатненської ТГ

Володимир Неграй