ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ

Дата: 26.11.2022 07:22

Шановна громадо!

Сьогодні траурний день для нашої країни – День пам’яті жертв Голодоморів.

Жахлива історична подія, яка залишила неймовірний слід на долі українців. Страшні трагедії Голодомору 1932-1933 років в Україні – справжній геноцид українського народу голодомори 1921-1922 років та 1946-1947 років мав умисний характер та штучно природу створені радянською владою.

Нажаль  історичні події минулого повторюють… Подібність дій московського режиму у здійсненні геноциду проти українського народу, шляхом винищення його голодом у ХХ і спробами винищити фізично нині, у ході війни проти України ХХІ ст..

Дії російської федерації геноцидного характеру проти України - це не що інше, як пряме продовження політики російських більшовиків щодо знищення нашої нації.

Наслідком злочинних дій путінського режиму сьогодні є проблема продовольчої безпеки та загрози голоду у низці країн.

Єдиною, беззаперечною метою боротьби добра проти зла є перемога України та її союзників над московською державою!

ПАМЯТАЄМО ГОЛОДОМОР! ЗУПИНИМО ГЕНОЦИД!