Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Дата: 18.11.2022 13:24
Кількість переглядів: 201

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:           Благодатненська сільська рада; 55325, Україна, Миколаївська обл., Первомайський район, c. Благодатне, вул.Ювілейна, 16; Код ЄДРПОУ - 04376668; категорія - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електрична енергія, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09310000-5 Електрична енергія
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-14-008635-a
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів.

     Термін постачання  —з 01 січня по 31 грудня 2022 р.

          Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, спожитої пристроями потужністю в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання переднього календарного року, становить 198000 кВт. год на 2023 р.

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарахроботахпослугах цього типу та визначений у кошторисі на 2023рік. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар у відкритому доступі в мережі Інтернет, та в електронній системі закупівель "Prozorro". До ціни електричної енергії включена вартість передачі електричної енергії, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори.
  2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 188 000,00 грн з ПДВ.
  3. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів з особливостями.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь