Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 18.11.2022 13:22

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:      Благодатненська сільська рада; 55325, Україна, Миколаївська обл., Первомайський район, c. Благодатне, вул.Ювілейна, 16; Код ЄДРПОУ - 04376668; категорія - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Бензин А-95, дизельне паливо,код ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти.
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-14-010966-a.
  4. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання бензину А-95 та дизельного палива в талонах здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів Благодатненської сільської ради  під час виконання функцій та завдань, покладених на управління.
  5. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу витрат , заявок у 2022 році та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2022 рік.
  6. Очікуваний обсяг закупівлі Товару: бензину А-951800 літрів, дизельного палива - 1319 літрів.
  7. Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 161 226,00  грн.
  8. Період поставки Товару: до 31 грудня 2022 року.
  9. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Бензин А-95, дизельне паливо повинні відповідати діючим Державним стандартам або Технічним умовам (ТУ), які діють на території України.

Учасник повинен мати власну, орендовану або партнерську АЗС у смт Арбузинка та Южноукраїнськ Вознесенського району, або с. Благодатне розташування яких не повинно перевищувати встановлену максимальну відстань від Замовника до АЗС учасника.

Для більш раціонального використання та економії нафтопродуктів предмету закупівлі ДК 021:2015– 09130000 – 9 Нафта і дистиляти. Бензин А-92 АЗС учасника закупівлі мають знаходитись та розташовані на відстані не більше 25 км від Замовника.

Учасник торгів повинен забезпечити заправку бензином А-95, дизельним паливом талонами номіналом 10, 15 л на АЗС. Всі витрати на доставку товару включені в ціну товару.

1. Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до потреби та  кошторису Благодатненської сільської ради та прогнозованих обсягів використання бензину А-95 та дизельного палива протягом 2022 року.
  2. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: очікувана вартіть  закупівлі розрахована на підставі моніторингу та аналізу цін на ринку в  регіоні, та в електронній системі закупівель "Prozorro".
  3. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів з особливостями.