ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 15:01

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Прапор України завжди був для нас символікою нашої країни – синій колір символ мирного неба над нашими землями, а жовтий – наші родючі поля.

За півроку повномасштабної війни прапор України став справжнім символом свободи та незламності і не тільки для нас, а для усього світу.

Ми віримо, що дуже скоро зможемо побачити синьо-жовтий прапор і у всіх тимчасово окупованих містах та селищах!

Схиляю голови перед героями минулого та сучасності, хто поклав життя та здоров’я захищаючи нашу державу.

Слава нашому прапору! Слава Україні! Героям слава!

З повагою, голова Благодатненської ТГ

Володимир НЕГРАЙ

З нагоди державного свята, 23 серпня, у Благодатненській сільській раді відбулось урочисте підняття прапора України. Фото без описуФото без описуФото без опису