Дата: 15.08.2022 14:37

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»

Замовник: Благодатненська сільська рада

Найменування предмета закупівлі: код за ДК 021:2015 – 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г (Г 1) (13-100); Г (Г 2) (25-200))

Вид процедури: Відкриті торги

Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2022-08-12-006073-a

Очікувана вартість предмета закупівлі: 922 320,00грн. з ПДВ.

Кількість постачання: 64,5 т.

Строк поставки товару: до 31.12.2022 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Вимоги до технічних та якісних характеристик предмету закупівлі обумовлені необхідністю закупівлі вугілля кам’яного, що постачатиметься до закладів підпорядкованих Благодатненській сільській раді. Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Технічні та якісні характеристики вугілля повинні відповідати

ДСТУ 7146:2010, 3472:2015 та наступним показникам:

Марка товару

Одиниця

виміру

Зольність на

сухий стан

палива, % не

більше ніж

Загальна

волога на

робочий стан

палива, %

не більше ніж

Нижча теплота згорання на робочий стан палива, ккал/кг, не менше ніж

1

Вугілля  кам’яне марки  Г (Г1)(13-100)

62,5

тонна

24

8

5300

2

Вугілля  кам’яне марки  Г (Г2)(25-200)

2

тонна

12

10

6000

-  Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. Товар повинен надходити згідно поданої заявки і відповідати вимогам державних стандартів, а також іншій нормативно-технічній документації. Кожна партія товару має супроводжуватися документами, які засвідчують якість та технічні характеристики товару.

- Щоб уникнути негативного впливу на якість і масу вугілля учасник повинен надати гарантійний лист довільної форми про те, що вугілля буде без сміття, землі, камінців, потертості.

-дані у всіх наданих документах щодо виробника повинні співпадати;

- Доставка Товару до місця постачання здійснюється Учасником повністю за його рахунок.

- Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків, зборів (обов’язкових платежів), що сплачуються, або мають бути сплачені, витрати на доставку до місця зберігання товару, зберігання, навантаження, розвантаження, зважування, сплату залізничних тарифів, а також інших витрати.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення затверджено рішенням 12 чергової сесії VIII скликання  сільської ради від 22 грудня 2021 року «Про бюджет Благодатненскої територіальної громади на 2022 рік».

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмету закупівлі: код за ДК 021:2015 – 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г (Г 1) (13-100); Г (Г 2) (25-200)) визначено з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Уповноваженого органу № 275 від 18.02.2020. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі. При визначенні очікуваної вартості застосовувався метод порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій, після збору та аналізу цінової інформації реального ринку товару, був проведений аналіз закупівель аналогічних товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України системи Prozorro.