ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ У ПРОБАЦІЇ

Дата: 28.07.2022 09:35

28.07.2022 року в приміщенні Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області був проведений просвітницький захід за участі неповнолітнього суб'єкта пробації, присвячений до Дня  Української Державності.

Під час заходу неповнолітньому було повідомлено, що 28 липня 2022 року Україна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого. День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

Метою заходу було виховання у суб'єкта пробації поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки; утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України; розуміння і сприйняття української ідеї; засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам'яті.

Євгеній Пономаренко

Інспектор Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області