Потребуєте допомоги або бажаєте допомогти? Заходіть до порталу «Поряд»

Дата: 17.06.2022 13:56

Це портал, що єднає українців, для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість її надати.

Повномасштабна війна росії проти України триває вже понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших громадян.

Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проект «Поряд» – портал, що єднає українців, для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість її надати.

Щоб отримати чи надати допомогу чи надати її, заходьте на сайт «Поряд» за посиланням: https://poryad.in.ua