Випуск слухачів “Університету третього віку”

Дата: 15.06.2022 10:17

На базі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  КУ «ЦНСП» Благодатненської сільської ради з 20221 року введено нову соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку».

У 2021-2022 навчальному році в УТВ  слухачі мали можливість навчатися на факультетах: « Здоровий спосіб життя»,  «Літературно-художній»,  «Людина та довкілля». У період пандемії Covid-19 навчання в Університеті третього віку не припинялися і  слухачі змогли опанувати навчання.

З початком російського вторгнення , УТВ також не припинив діяльність у ІІ семестрі, оскільки люди поважного віку потребували психологічної, моральної, гуманітарної підтримки. Навчання проходили за розкладом, викладачі пропонували цікаві та змістовні лекції, які викликали обговорення та дискусії завжди активних та завзятих «студентів». Викладачі  працювали на волонтерських засадах.

В урочистій, святковій атмосфери випускників поважного віку тепло привітали із закінченням учбового року та вручили сертифікати.

Викладачі, які працювали на волонтерських засадах отримали подяку за волонтерську роботу в освітній сфері для людей поважного віку.