Щодо повідомлення RASFF

Дата: 13.06.2022 15:21

Арбузинським управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі – Арбузинське управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 08.06.2022 №11.1.2- 17/6379 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.2268-fup 4» стосовно виявлення гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці, що експортувалася з Німеччини (виробник: GymBeam, Germany; оптовий продавець: GymBeam s.r.o., Slovakia; роздрібний продавець: Pro Nutrition Finland Oy, Finland) до України (отримувач: Savatsport, м. Рівне).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на e-mail: arb_dpss@dpssmk.gov.ua

Вищевикладене просимо довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з використанням харчової добавки, що експортувалася з Німеччини (виробник: GymBeam, Germany) до України.

Додатки: