Держпродспоживслужба повідомляє

Дата: 23.05.2022 11:22

Арбузинське управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що за офіційною інформацією від компетентного органу Великобританії Англія та Шотландія тимчасово призупинили комерційне переміщення котів, собак і тхорів з України, Республіки Білорусь, Республіки Польща та Румунії. Це рішення набрало чинності з 13.04.2022 року та продовжено до 09.07.2022.

Нотифікацію щодо цього було подано до Світової організації торгівлі (СОТ), опубліковану за посиланням:

https://eping.wto.org/en/Search/Index?countryIds=C826&viewData=G%2FSP S%2FN%2FGBR%2F15.

Водночас вищезгаданий захід не впливає на в’їзд українських біженців до Великобританії, а домашні тварини, які подорожують з власниками, все ще можуть в’їжджати з України, Білорусі, Польщі та Румунії.