ОГОЛОШЕННЯ про вчасну сплату земельного податку та податку на нерухоме майно

Дата: 12.05.2022 16:25

До уваги власників та користувачів земельних ділянок та часток (паїв), а також власників будинків більше 120 кв. м. та квартир більше 60 кв. м. розташовані на території Благодатненської територіальної громади!

Благодатненська сільська рада повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку, податку на нерухоме майно та орендної плати.

Відповідно до ст.266 та ст.287 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку та податку на нерухоме майно – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку , податку на нерухоме майно та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури  та ін.

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку звертатися:

мешканцям с. Благодатне - до Благодатненської  сільської ради;

мешканцям с. Садове, с.Зелена Поляна, с.Віноградний Яр, с.Новомихайлівка -  до Садівського старостату;

мешканцям с.Семенівка, с.Остапівка, с.Булацелове -  Семенівського  старостату;

мешканцям с.Воєводське - до Воєводського   старостату;

мешканців с.Рябоконево  - до Рябоконевського старостату;

мешканців с.Новогригорівка - до  спеціаліста Воронцової Тетяни Іванівни;

мешканці с.Любоіванівка - до спеціаліста Потапової Тетяни Іванівни.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Зберігайте квитанції про оплату!Фото без опису