До уваги бджолярів!

Дата: 09.05.2022 14:57

У зв’язку з проведенням польових робіт одноосібник Бірюк О.І. повідомляю власників пасік, які знаходяться на території Благодатненської  громади про дату обробки полів із зазначенням застосовуваного отрутохімікату - з 10 по 11травня 2022 року з 18.00 до 21.00, мною буде проводиться  обробка озимої пшениці на полі  №119  препаратами  УНІСУЛАМ. Препарат вносяться з використанням наземної апаратури (шланговий обприскувач).

Токсичність гербіцидів, що використовують для обробки полів класифікується ВООЗ, як ІІІ клас (малотоксичні для теплокровних тварин).

Власникам пасік, що знаходяться в межах обробки полів гербіцидами, радять заздалегідь подбати про збереження бджолиних сімей.

Заява (скачати)