УВАГА!!! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА ВІДДІЛІВ ДРАЦС УКРАЇНИ З УСТАНОВАМИ ЮСТИЦІЇ РОСІЇ ТА БІЛОРУСІЇ

Дата: 20.04.2022 14:45

У зв’язку з повномасштабною триваючою збройною агресією російської федерації, якою порушено фундаментальні норми та принципи міжнародного права, відділами державної реєстрації актів цивільного стану України  не здійснюватиметься будь-яке листування, що стосується співробітництва з установами юстиції росії і білорусі в рамках Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах, підписаної 22.01.1993 року в м. Мінську, а також інших міжнародних договорів України з питань міжнародно-правових відносин та правового співробітництва у цивільних справах.
    Водночас інформуємо, що для отримання документів, одержаних відділами державної реєстрації актів цивільного стану за результатами надісланих запитів, доручень і клопотань до вказаних країн, громадяни можуть звернутись до відповідного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Арбузинський відділ ДРАЦС у Первомайському районі  Миколаївської області