Шановні платники податків Благодатненськоі громади!

Дата: 25.03.2022 14:57

Очевидно, що економічна та податкова система, яка існувала у мирний час, не може бути відповіддю на ті виклики, які у нас є зараз.
???????? Саме тому ДПС продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.
Враховуючи настання форс-мажорних обставин, просимо Вас виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати податки відповідно до чинного законодавства.
Граничні строки подання звітності в період воєнного стану продовжено., а ось строки сплати податків залишаються незмінними. Відповідальності за несвоєчасне подання звітності / несвоєчасну сплату податків принаймні в період військової агресії Російської Федерації проти України не буде.
Усі електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет працюють, але з деякими обмеженнями. Тобто є можливість реєструвати податкові накладні, акцизні накладні та подавати звітність.
Україна має сформувати потужний економічний тил, який дозволить забезпечувати армію і країну всім необхідним і обов’язок кожного громадянина та платника податку допомогти фронту своїм посильним вкладом!
Консультацію,  щодо сплати податків, подання звітності в військовий час, також порядку роботи Арбузинської ДПІ ви можете отримати за телефоном 0678917879.
Дякуємо за розуміння та бажаємо всім мирного неба!
Україна понад усе!!!