СПОРТИВНІ НОВИНИ

Дата: 22.02.2022 13:03

У Благодатненській школі відбувся турнір з волейболу присвячений пам’яті Василя Дяченка - загиблого воїна-інтернаціоналіста, уродженця села Благодатне.
Такий захід став традиційним для закладу, тому і в цьому році працівники школи підготували все на вищому рівні.
Перед початком змагань відбулась урочиста лінійка – розповіли про життя Василя Дяченка, його навчання у школі та службу в лавах армії.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про місцевого героя та поклали квіти до меморіальної дошки, яка знаходиться на території закладу.
Від громади до присутніх звернувся помічних сільського голови Михайло Шевченко  та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олександр Третяк. Також на заході був присутній голова спілки афганців Едуард Церуш, який традиційно є почесним гостем даного заходу.
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у турнірі взяли учать тільки юнаки шкільних закладів громади.
Змагання відбувались по коловій системі, в результаті третє місце посіла команда з Садівської школи, друге місце – команда з Семенівської школи, переможцями турніру та власниками перехідного кубка Василя Дяченка стала команда Благодатненської школи.
В цей день, відбувся ще один спортивний захід – змагання з волейболу серед дівчат загальноосвітніх закладів Благодатненської громади.
В результаті даних змагань третє місце посіла команда дівчат з Садівської школи, друге місце – команда з Семенівської школи, перше місце – команда з Благодатненської школи.
Усі команди були нагороджені почесними грамотами Благодатненської сільської ради, а переможцям вручений перехідний кубок.
Дякуємо усім спортсменам за участь та бажаємо подальших спортивних досягнень та перемог!

Більше фото - https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3316146215296138