ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 11:50

Фото без описуШавновні мешканці Благодатненської громади!

Сьогодні вся Україна вшановує День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

Саме 20 лютого 2014 року в середмісті Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Тодішні події увійшли в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави.

Вічна пам'ять тим, хто поклав своє життя за Україну та її Свободу! ????????

Слава Україні та її героям! Ми пам'ятаємо...

Володимир НЕГРАЙ