УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! про необхідність актуалізації реєстрації місця проживання у реєстрі територіальної громади

Дата: 18.02.2022 11:12

Шановні жителі Благодатненської громади!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та демографічного реєстру», Центр надання адміністративних послуг Благодатненської сільської ради наголошує про необхідність усім громадянам актуалізувати інформацію про реєстрацію місця проживання у реєстрі територіальної громади.

Актуалізація необхідна для коректного зображення відомостей в Єдиному державному демографічному реєстрі, порталі «ДІЯ», а також для приведення у відповідність інформації щодо приписки на території Благодатненської сільської ради.

Для цього необхідно мати з собою документ, на підставі якого здійснюється внесення актуальної інформації до Реєстру (паспорт та ідентифікаційний код).

Приймання проходить у відділені ЦНАП Благодатненської сільської ради (с.Благодатне, вул.Ювілейна, 16).