Держпродспоживслужба повідомляє щодо повідомлень RASFF № 2021.3230-fur4

Дата: 10.12.2021 14:47

До Арбузинського управління Головного управління Держпродспоживслужби  надійшов лист Держпродспоживслужби від 10.12.2021 року «Щодо повідомлення RASFF №2021. 3230-fur

Відповідно до повідомлення встановлено несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL LTD, Ningbo) через Францію ( імпортер: Moulin Roty, Nort sur Erdre) до України.

Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Про факти виявлення зазначеного товару негайно повідомляти Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу ugukr_dpss@dpssmk.gov.ua